Jooksmine

Icebugi jooksujalatsid on loodud looduses sportijale!

1 minutit lugemist

Rootsis asuva jalatsitootja tegutsemise märksõnad on haarduvustehnoloogia ja keskkonnasäästlik tootmine. Icebug oli 2019. aastal maailmas esimene kliimapositiivne välijalatseid tootev ettevõte. Icebugi jooksujalatsid on loodud jooksmiseks poris, kruusal, kaljudel, jääl, lumel. See on pinnas, mis esitab jalatsitele hoopis teistsuguseid nõudmisi kui asfalt või staadion. Tehnoloogia abil tagatakse maksimaalne võimalik pinnasetunnetus ja pidamine.

Icebug ARCUS

ARCUS RB9X meestele ja naistele: jooksujalatsid pikkadeks ultrajooksudeks ja tempokateks matkadeks nii kivisel kui ka tasasel maastikul.

ARCUS RB9X jooksujalatsid meestele ja naistele: veekindlad jooksujalatsid pikkadeks ultrajooksudeks ja tempokateks matkadeks nii kivisel kui ka tasasel maastikul.

SILVER EENSAAR
ICEBUG ARCUS: Icebugi kõige pehmema tallaga jalats, mis annab parema põrutuskindluse ja mugavama tunde, kui jalgel tuleb olla pikema distantsi jagu. Naastutega versioon aitab väga tõhusalt vältida libisemist ja kukkumist jääl, aga ka märgadel juurikatel, mis lisab turvatunnet ja enesekindlust. Veekindel Gore-Tex-versioon sobib neile, kes ei taha, et jalad märjaks saavad, eelkõige lörtsistes ja mudastes oludes. Suvisel ajal võib veekindel Gore-Tex-kiht teha tossu aga liiga soojaks ja üle ääre jalatsisse tulnud vesi ei saa nii kergesti sealt välja valguda.

TIMO TAMMEMÄE
ICEBUG ARCUS: Icebugi parim pikamaa-jooksujalats, ta on pehme ja säästab sellega tublisti jalalihast, minimeerides põrutust.


Icebug HORIZON

HORIZON RB9X jooksujalatsid meestele ja naistele: kerge ja polsterdatud jooksujalats pikkadeks maastikujooksudistantsideks.

Foto: Nicklas Elmrin & Lisa Thanner

TIMO TAMMEMÄE
ICEBUG HORIZON: Icebug oskab kergeid jalatseid teha ja selline on ka Horizon, mis sobib nii võistlusrajale kui ka treeningule.

SILVER EENSAAR
ICEBUG HORIZON: Sobilik jalats metsaradadel jooksmiseks, pakub piisavalt pehmendust ja pidamist, et end mugavalt tunda. 


Icebug ACCELERITAS8

ACCELERITAS8 RB9X meestele ja naistele: agressiivse tallaga ülikerged jalatsid krossijooksuks, OCR mudajooksudeks ja orienteerumisvõistlusteks.

TIMO TAMMEMÄE
ICEBUG ACCELERITAS 8: Minu lemmik orienteerumis(võistlus)jalats, mida olen kasutanud ka krossijooksudel. Jalatsi tugevustena nimetaksin jõulist mustrit ja väga väikest kaalu.

SILVER EENSAAR
ICEBUG ACCELERITAS 8: Hinnatud jalats näiteks orienteerumiseks ja takistusjooksudeks, kus kõige olulisem on hea maapinnatunnetus – tald on õhuke ja jalg seetõttu maapinnale lähemal. Sobib pigem lühemateks kiireteks jooksudeks, kus põrutuse vältimisest olulisem on kindel pidamine.