Sisuturundus

Huawei Watch GT Runner spordikell

1 minutit lugemist

Jooksja Kalev Hõlpus kasutas pea kuu aega Huawei Watch GT Runner spordikella. Allolevalt saab lugeda tema kasutajakogemust.

Esmasel kasutamisel tundus kell keeruline, kuna funktsioone on väga palju. Peale nädalast kasutamist oli arusaam kellast hea ja tegelikult pole see üldse keeruline kell, kõik on lihtsasti ja arusaadavalt välja toodud. Kellal on palju funktsioone, kõiki ma ise igapäevaselt ei kasuta. Näiteks näitab kell õhurõhku, mida minul praegu vaja pole, aga tulevikus kõrgemale mäestikesse treenima minnes oleks ka see funktsioon mulle kasulik. Treenides on olemas kõik vajalikud näidud: pulsisagedus, keskmine pulss, aeg, keskmine kiirus, vaheaeg, kõrgus, treeningkoormus. Lisaks annab kell treeningu ajal märku kilomeetri täitumisest. Kell ütleb kilomeetri kiiruse, keskmise kiiruse, pulsi ja ka koormuse tugevuse, mis põhineb kella hinnangul. Vahel muutub tüütuks, et kell väga palju räägib, aga see funktsioon on võimalik välja lülitada. Kui õues lõike joosta ja kilomeetri täitumisel ring kinni vajutada, siis kell õpib selle selgeks ja järgmiste lõikude ajal võtab automaatselt ringi aja kilomeetri täitumisel. Seega ei pea kiiresti joostes pidevalt kellalt vaatama, et kui palju on joostud ja millal nuppu vajutama peab.

Kuna kell on ööpäevaringselt käe peal, siis ta loeb ka samme, mida päevaste toimetuste ajal teen, ja mõõdab pidevalt pulssi, mille graafikut on hiljem hea telefonirakendusest vaadata. Eriti jälgin ma öist pulssi ja unearuannet, millest saan kinnituse enesetundele. Kui olen näiteks kehvemini puhanud, siis tean, kas on mõistlik teha treening kergemalt või mitte. Kui telefonil on Bluetooth’i liides ühendatud, sünkroniseerib ta pidevalt andmeid rakenduses Huawei Tervis. Lisaks pakub kell võimalust lugeda sissetulevaid sõnumeid ja võtta vastu kõnesid. Seda muidugi juhul, kui telefon on Bluetooth’i kaudu kellaga ühenduses. Ära eksides on kella pealt võimalik vaadata joostud marsruuti. Kella rihm on elastne, tänu millele saab selle tugevalt randmele kinnitada ilma, et vere kinni sooniks. Kaalult on see nii kerge, et tihtipeale unustan üldse ära, et kell käe peal on.

Mina soovitan seda kella kõikidele sportlastele. Kuna sellel on palju funktsioone, siis on seda hea kasutada pea igal spordialal. Samas pole kellal ülearu palju nuppe, on ainult kaks ja üks neist on keeratav.