Spordivarustus

HUAWEI WATCH 3 nutikell – puhas rõõm Sinu käes!

1 minutit lugemist
HUAWEI WATCH 3 Pro
HUAWEI WATCH 3 Pro

Tekst: ajakiri Jooksja

Foto: Nicole Maria Klais

Kätte on jõudnud aeg osta nutikell, mis ühendab uskumatu andmetöötlusjõudluse ning hämmastava vastupidavuse, et aidata teil elus vaatamata ettejuhtuvatele takistustele edasi rühkida. Titaanraami ja safiirklaasiga HUAWEI WATCH 3 hoolitseb selle eest, et näeksite päeva igal hetkel välja professionaalne.

Kella asus testima Jooksja toimetuse turundusassistent Nicole Maria Klais:

HUAWEI WATCH 3 Pro

Olen jooksja ja kuna treenin pulsi järgi, siis on mulle eluliste näitajate jälgimine tähtis nii trennile eelneval ajal kui ka trenni tehes. Samuti on see mulle oluline taastumis- ja puhkeperioodil. Treeningutel kannan pidevalt spordikella randmel. Hiljuti sain proovida uut Huawei Watch 3 nutikella. See kell on lisaks trennivälisele ajale sobilik kasutamiseks ka igapäevaselt, kuna kella välimus (ümmargune kuju, titaanraam ja safiirklaas) sulandub erinevate stiilidega. 

Uus Huawei Watch 3 on randmel kandmiseks mugav ja kerge. Trenni ajal on suurelt kellaekraanilt mugav jälgida nii oma pulssi, kellaaega kui  teisi andmeid. Kuna kellaekraan on puutetundlik, siis ei pea trenni ajal hakkama nuppe otsima, vaid saab kõigest lihtsa puudutusega valida, kas soovid näha ainult pulssi, (jooksu)kiirust või koguni seda, kas jooksed/kõnnid sirgel või tõusval pinnasel. Lisaks annab kell häälega teada, milline on su (jooksu)tempo ja kui kiiresti mingi maa läbisid.

Kellast ja muljeid sellest saab edasi lugeda juba septembrikuu Jooksjas.

Kella soetamiseks: https://consumer.huawei.com/ee/wearables/