Jooksmine

HOKA jooksujalanõud – nii sprinteritele kui ka pikamaajooksjatele

1 minutit lugemist

HOKA MACH 6

Jooksujalanõu kiiretele inimestele. MACH 6 on MACH-seeria uusim ja kergeim jalanõu, mis on paindlik ja vägagi reageerimisvõimeline.

Uus vahtplastist vahetald tagab võrratu energiatagastuse igal sammul. Vahetalla abiga ei väsi jalad ja sa oled kiire.

Pealsed on uuest materjalist, mis tagab jala hingamise täpselt nendes kohtades, kus seda vajad.

MACH 6 on jalanõu, mis sobib igapäevaseks treeninguks nii kiires kui ka aeglases tempos.


HOKA CLIFTON 9

CLIFTON 9 teeb ainulaadseks Hoka kesktallatehnoloogia, mis on loodud pakkuma maksimaalset kaitset ja tuge ilma reageerimisvõimet ohverdamata. See on jalanõu, mis sobib jooksmiseks nii maastikul kui ka staadionil, sest see hoiab jooksja jala värske ja energilisena.

CLIFTON 9 jooksujalanõu disainis on mugavuse kõrval tähtsal kohal vastupidavus ja stabiilsus. See on jalanõu, mis sobib ka kõige raskemateks treeninguteks.

Jalanõul on tugevdatud kummist välistald ja toetav kannaloend.


HOKA CIELO X1

Olenemata sellest, kas oled sprinter või jooksed pikki maid, on Cielo X1 väga hea jooksujalats inimestele, kellele meeldib kiirus.

CIELO X1 on jooksujalanõu, mis seab esikohale kiiruse, kuid tänu hoolikale disainile ja kavandamisele parandab CIELO X1 iga element selle jõudlust ka maanteel.

Dünaamiliste väljalõigetega, mis on strateegiliselt paigutatud kaalu vähendamiseks ja konstruktsiooni terviklikkust kahjustamata, aitab see kaasa jooksja kiiruse parandamisele maanteel ning tagab ka optimaalse paindlikkuse ja tasakaalu.

CIELO X1 südames on tiibadega süsinikkiust plaat, mis paikneb elastse PEBA-vahu kihtide vahel. See uuenduslik konstruktsioon tagab mitte ainult kerge reageerimisvõime, vaid ka vajaliku tõukejõu.

Jooksjale, kes otsib kiireid treeningu- ja võistlusjalatseid.