fbpx
Triatlon

Heiko Sepp võitis Pühajärve Rahvatriatloni

1 minutit lugemist

Pühajärve Rahvatriatloni, mille distantsi moodustasid 100 m ujumist, 9 km rattasõitu ja 2,5 km jooksu, võitis Heiko Sepp Igor Sõssojevi ja Siim Holtsi ees.

Sõssojev oli kiireim ujumises 1.09ga, kuid rattasõidu 14.47ga võitnud Sepp tõusis seejärel ka liidriks. Jooksus oli 10.45,7ga kiireim Toomas Tarm, ent ta oli eelmistel aladel nii palju edu andnud, et lõpetas alles 16. kohal. Sepp võitis ajaga 27.17,5 ning edestas Sõssojevit 45 sekundiga ja Holtsi 1.05ga. Sõssojev, kes ujumise edu andis rattasõiduga käest, sai jooksus teise aja ning möödus distantsil Holtsist.

Naistest oli kiireim Kairi Schmidt, kes üldarvestuses sai 33.14,0ga 19. koha. Järgnesid Maria Metsaorg (üldarvestuses 30.) ja Kaire Matson (33.).

Kokku tegi Pühajärve Rahvatriatlonil 84 võistlejat. Vaata kõiki tulemusi siit.