JooksmineSPORDIALADÜritusedUudised

11. Fenster Rapla Selveri Suurjooks 27.mail

1 minutit lugemist
Foto: Siim Solman

Tähelepanu, valmis olla, läks!

Kohtume Kreete VerliniÕilme Võro ja Diana Suumanniga – kolme Eesti kõige andekama naisjooksjaga, kes on püstitanud rekordeid ja võitnud lugematuid võistlusi.

Kreete Verlin on 26-aastane tõkkejooksja ja sprinter Tallinnast, kes on tulnud 30 korda Eesti noortemeistriks. Kreete soovitab kõigil tulla Rapla Selveri Suurjooksule, sest tema sõnul on Raplas imelised jooksurajad.

Õilme Võro on 27-aastane sprinter Võrust, ta on kahekordne Eesti meister 100m ning 200m jooksus. Õilme soovitab jooksmist kõigile selleks, et hoida korras oma keha ja vaimu.

Diana Suumann on 30-aastane kergejõustiklane ning ka üldarst. Ta on püstitanud Eesti rekordi 60m tõkkejooksus ning võitnud Eesti meistritiitleid 100m tõkkejooksus. Dianale meeldib joosta seetõttu, et jooks tekitab temas mõnusa ja vabastava tunde, loob rõõmsa tuju ning hoiab heas vormis.

Liitu nendega ja koge jooksurõõmu kirglike jooksjate kogukonnas, kes jagavad sinu armastust spordi vastu. Olgu sul juba jooksukogemusi või alles alustad, see jooks on ideaalne võimalus oma oskusi proovile panna ja oma tervist järgmisele tasemele viia.

Registreeru kohe Rapla Selveri Suurjooksule ja tee sellest meeldejääv jooks https://iseteenindus.raplaselverijooks.ee