fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Evelin Kärner võitis isikliku rekordiga Ahvenamaa maratoni

1 minutit lugemist

Stamina Arcotransport Teami jooksja Evelin Kärner võitis täna naiste arvestuses Ahvenamaa maratoni vaatamata kohati puhunud vastutuulele ja kergele vihmale isikliku rekordiga 2:52.35, parandades oma tippmarki üle 6 minuti. Kärneri senine parim maratonitulemus pärineb 11. septembrist, mil ta saavutas Tallinna maratonil Eesti meistrivõistlustel ajaga 2:59.19 teise koha. “Jooksin suhteliselt kergelt ja pingevabalt. Kuni 15 kilomeetrini püsis minuga koos kaks meest, aga edasi jooksin üksi. Tegin oma jooksu. Ei pidanud kedagi jälgima,” ütles Evelin Kärner Jooksuportaalile. Tema järgmine eesmärk on joosta aeg alla 2:50.
,
Treener Urmas Randma pidas Evelin Kärneri tulemust parimaks üllatuseks. “Läks paremini, kui võis oodata, arvestades, et Evelini tänavune hooaeg on kulgenud üle kivide ja kändude ning spetsiaalset maratonitrenni ta teinud ei ole. Kahe-kolme aasta perspektiivis võib temast saada hea maratonijooksja. Lähtekoht selleks on väga hea. Evelin on tubli treenija ja rahulikult mahte tõstes võib hea tulemuseni jõuda,” märkis Randma. Naistest sai Ahvenamaal teise koha Kärneri klubikaaslane Liis-Grete Arro 3:15.42-ga.
,
,
Stamina Arcotransport Teami jooksja Sergei Tšerepannikov võitis Ahvenamaa maratoni raames toimunud poolmaratoni ajaga 1:10.18. Talle kaotas 11 sekundiga Mikko Tyni. Soomlase järel lõpetas kolmandal kohal teine Stamina Arcotransport Teami liige Roman Fosti ajaga 1:12.29.

,
JOOKSUPORTAAL
Foto: Tambet Allik