fbpx
KasulikkuTERVIS & TOITUMINEToitumine

Esimene mahesmuuti Eestis – tervislik ja imemaitsev!

1 minutit lugemist

Ökosmuuti – ELU TÄIS VÄGE!

Loodusvägi tõi turule värskendava ökosmuuti, mis on kahtlemata selle suve hittjook nii randa kaasavõtmiseks, kui ka niisama nautimiseks.

100% maheviljadest, ei midagi muud!
Imemaitsev püree- ja mahlasegu kvaliteetsetest mahepuuviljadest ning -marjadest.e

Mahepõllumajandusest pärinevad viljad ei sisalda organismile kahjulikke sünteetiliste väetiste ega taimekaitsevahendite jääke. Samuti pole mahetoidus geneetililselt muundatud organisme (GMO) ega nende saadusi.  Mahetoidu tootmine hoiab elukeskkonna puhtama ja paremini talitlevana, sest seda ei koormata tehisväetiste ja taimekaitsevahenditega.

Ei ole valmistatud kontsentraadist!

Kontsentreeritud mahlade ja püreede puhul eraldatakse viljadest viljaliha, millest valmistatakse kontsentraat. Hiljem jookide valmistamiseks lahjendatakse kontsentraati veega, et tagada standartne maitse.

Ökosmuuti koosneb ainult püreestatud puuviljadest ja puuviljadest otse pressitud mahlast ja nii sisalduvad pudelis ainult viljade algupärased koostisosad sh olulised vitamiinid.

Ühes pudelis päevane C-vitamiini* kogus!
Kas teadsid, et maheviljades on C-vitamiini sisaldus kõrgem?**

C-vitamiini peetakse oluliseks organismi vastupanuvõime tõstmisel, kevadväsimuse ja stressi peletamiseks.

*1 pudel Ökosmuutit sisaldab 100% päevase C-vitamiini vajaduse soovituslikust kogusest (80mg/pudelis)!

**Allikas: www.organicfqhresearch.org/downloads/newsletter/fqh_news_march2009.pdf

Ei ole lisatud suhkrut!
Vali, mida poest joogina kaasa haarad ning pööra tähelepanu nende suhkrusisaldusele. Paljude karastusjookide keskmine suhkrusisaldus on 21-55 g/500 ml pudeli kohta!

Ökosmuuti mõnus magus maitse pärineb vaid puuviljades ja marjades sisalduvast loomulikust puuviljasuhkrust.

Lisa-, värv- ja säilitusainetevaba!
Ökosmuutisse pole lisatud kunstlikke värv- ja lõhnaaineid ega pikka säilimist soodustavaid aineid, mis võivad põhjustada mitmesuguseid tervisehäireid. Ökosmuutis on säilinud puuviljade ning marjade looduspärane maitse- ja värviehedus!

Külmvillitud ja kiirpastöriseeritud!
Ökosmuuti villitakse pudelisse külmana pärast kiirpastöriseerimist. Viimane sälitab puuviljade ning marjade kasulikud omadused paremini ja viljade vägi jõuab Sinuni!