TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Ekidenis sündis taas Eesti rekord

1 minutit lugemist

Tartu Ülikooli akadeemilise spordiklubi naiskond võitis täna Tallinnas Lillepi pargis toimunud Eesti meistrivõistlused ekidenis ajaga 2:38.17, parandades enda nimel olevat Eesti rekordit 49 sekundiga. Naiskonnas jooksid Lily Luik, Egle Mätas, Liina Luik, Jekaterina Patjuk, Liina Tšernov ja Leila Luik. Spordiklubile kuulunud varasem Eesti rekord oli 2:39.06, mille naiskond jooksis aasta tagasi. Hõbemedalile tuli ajaga 2:45.19 SK Stamina naiskond koosseisus Janelle Tarum, Liis-Grete Arro, Merill Mägi, Evelin Kärner, Marianne Leppmets ja Olga Andrejeva. Pronksmedalid läksid ajaga 2:50.48 Sportkeskus.ee naiskonnale, milles jooksid Kirti Rebane, Maie Kuusik, Kadri Kadak, Annika Rihma, Viivi Anne Soots, Anu Teppo. Naiskondade tulemused
,
Meeskondadest tuli Eesti meistriks Tartu Ülikooli akadeemilise spordiklubi võistkond (Pavel Loskutov, Viljar Vallimäe, Kenny Kivikas, Tiiddrek Nurme, Nikolai Vedehin, Aleksei Markov) ajaga 2:14.29. Teise koha sai SK Stamina võistkond (Kristo Reinsalu, Sergei Tšerepannikov, Aleksei Saveljev, Ilja Nikolajev, Taavi Tambur, Roman Fosti) 2:15.27-ga ja kolmanda koha Eesti Maaülikooli spordiklubi võistkond (Karl Rauno Miljand, Ralf Lipp, Jan Õiglane, Keio Kits, Argo Jõesoo, Ragnar Lipp) 2:16.03-ga. Meeskondade tulemused

Ekideni näol on tegemist teatejooksuga, kus võistlejail tuleb läbida 5 + 10 + 5 + 10 + 5 + 7,195 kilomeetrit.