fbpx
Arhiiv

Eesti Maratonitiim avas oma kodulehe

1 minutit lugemist

Meie tippjooksjate suurvõistlusteks ettevalmistamisele keskenduv Eesti Maratonitiim tegi omale Interneti kodulehe aadressil http://maratonitiim.ee/, mille eesmärk on teavitada tiimi ja selle liikmete käekäigust ning tulemustest võistlustel, lisaks jagada kõigile maratonihuvilistele treeningualast nõu.
,
“Jooksuportaali näol on praegu olemas hea ning operatiivne jooksu-uudiste keskkond, ent kohta, kust leida eestikeelset treeningnõuannet, sealhulgas üldiseid ja lihtsalt järgitavaid treeningplaane, ei ole,” põhjendas kodulehe loomist Eesti Maratonitiimi juht Toomas Tarm.
Treeningnõuande osa hakkab järk-järgult kasvama ja täienema. “Kindlasti kaasame nõu ja soovitusi andma ka teisi jooksutreenereid ning oma ala spetsialiste. Samuti on läbi kodulehe võimalik esitada konkreetseid treeningualaseid küsimusi, mis saavad ka konkreetse vastuse,” ütles Tarm.
,
Uudiste osas keskendub Eesti Maratonitiimi kodulehekülg ainult tiimi liikmete käekäikule, treeningutele ja võistlustele. Lisaks tulemuste edastamisele annab portaal ka võistlustele väikese analüüsi. “Jooksuportaaliga me kindlasti konkureerima ei hakka, küll aga üritame üksteist täiendada,” lisas Tarm.
,
Eesti Maratonitiimi kuuluvad sel hooajal meestest Taivo Püi, Kaupo Sasmin, Ilja Nikolajev ja Viljar Vallimäe ning naistest Evelin Talts, Liina Luik ja Leila Luik.
,
JOOKSUPORTAAL
Fotol: Eesti Maratonitiim 2011. aastal Rotterdamis. Eesti Maratonitiim