fbpx
Muud aladOrienteerumine

Daisy Kudre Norras suusaorienteerumise sprindis ja lühirajal teine

1 minutit lugemist
Daisy Kudre. Foto: Eesti Orienreeumisliit
Daisy Kudre. Foto: Eesti Orienreeumisliit

Daisy Kudre. Foto: Eesti Orienteerumisliit

Suusaorienteerujate hooaeg jätkus maailma edetabeli võistlustega Norras Sjusjoenis, kus esines edukalt eestlanna Daisy Kudre, kes tuli mõlemal päeval teisele kohale.

Daisy Kudre saavutas nii sprindis kui lühirajal 2. koha kõige napimate vahedega, kaotades kahe päeva peale võitjale kokku 19 sekundit. Mõlemal päeval võitis distantsid norralanna Evine Westli Andersen, kes oli koduradadel tehniliselt kindel ja suuri eksimusi sisse ei lubanud.

Daisy Kudre püüdis panustada kiirele sõidule ja liigselt riskides kaotas mõlemal päeval liidrikoha poolel rajal. Samas andis see enesekindlust, et suusakiirus on tõusnud ja suvine ettevalmistus on edukalt läinud. Doris Kudre hooaja alguse vorm peale suvist õlaoperatsiooni ei ole kõige teravam aga tehniliselt head sõidud tõid sprindis nelja riigi sportlaste konkurentsis 6. koha ja lühirajal 8. koha.

Daisy Kudre asub suusaorienteerumise jooksvas maailma edetabelis 9. kohal. Suusaorienteerumise MK esimene ring toimub tuleva aasta veebruari alguses Madonas Lätis.