TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Jooksmine

Bert Tippi võitis pika lõpuspurdiga Kristiine rahvajooksu

1 Minutit lugemist
Kristiine rahvajooksu start möödunud aastal. Foto: Kristiine linnaosa

Kristiine rahvajooksu start möödunud aastal. Foto: Kristiine linnaosa

Spordiklubi Stamina ja Kristiine linnaosa eestvedamisel täna Tallinnas Löwenruhe pargis toimunud 2. Kristiine rahvajooksu võitis meestest tugeva lõpuspurdiga konkurentidest lahti rebinud Bert Tippi ja naistest Daana Suun-Jantson.

Kohe stardist eraldusid teistest Kaupo Sasmin, Marti Medar ja Bert Tippi. Mehed jooksid koos neli kilomeetrit. “Teise ringi alguses kiskus mul päris raskeks, aga ees õnneks tempo ei tõusnud. 4 km peal tundus, et tempo nagu langes natuke. Umbes 800 m enne lõppu otsustasin, et proovin, siis tekkis kohe vahe ka,” rääkis 5,2 km pikkuse rahvajooksu ajaga 17.03 võitnud Bert Tippi ajakirja Jooksja Jooksuportaalile.

Teisena lõpetanud Marti Medar (Treeningpartner) kaotas Tippile 7 sekundiga. “Üritasin küll Bertiga kaasa minna, aga ei suutnud. Kaupo jäi kohe maha peale seda ja lõpuks tulid vahed üsnagi kindlalt. Minu jaoks on tegemist märgilise tähtsusega võistlusega, sest nüüdsest on see “kodujooks”. Tore, et Kristiines midagi sellist toimub. Täna õhtul Pärnus Kahe Silla Noortejooks otsa ja homme Kahe Silla põhijooks lõpetuseks,” lausus Medar.

Kolmanda koha sai Kaupo Sasmin ajaga 17.21. Naistest võitis jooksu Daana Suun-Jantson tulemusega 19.51. Järgnesid Anet Adamson 22.11-ga ja Angelika Kravtšenko Ida-Virumaalt 23.14.ga.  “Kuna ma pole pikalt võistelnud väljaarvatud viimased kolm nädalat, siis iga võistlus on praegu jälle erinev. Õpin uuesti ennast tundma. Olen kirjas ka homsel Pärnu Kahe Silla jooksul. Täna tuli minna mõnuga jooksma, et vaadata , mis seisus jalad on,” sõnas Suun-Jantson.

Kristiine rahvajooksu tulemused