TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Värskeimad uudised

Rattasport

Tanel Kangert otsustas toetada Otepää Rattaklubi

1 Minutit lugemist
Rattasport

Eesti Jalgratturite Liiduga liitus Team Kodar

1 Minutit lugemist

Jooksuportaali hitid

Kuidas ajakiri alguse sai?

Ajakiri Jooksja ilmub alates 2009. aasta kevadest, mil avanumbri kaanel poseeris Ksenija Balta ning pandi alus ühe kõige populaarsema spordiala erialaajakirjale Eestis. Jooksmine on kogu spordi alustala, nii tippspordis kui rahvaspordis, samuti üks spordialadest, mida on kõige lihtsam ja mugavam ka harrastajatel viljeleda. Jooksja kajastab siiski mitte ainult jooksmist, vaid erinevaid vastupidavusalasid (jalgrattasõit, triatlon, suusatamine, ujumine, järjest rohkem matkamine ja erinevad ekstreemspordialad).

Jooksja kaasautorite ring on lai ja hõlmab nii professionaalseid ajakirjanikke kui ka oma ala entusiaste, kes ei pea paljuks oma treening- ja võistluskogemusi jagada. Jooksjas ilmuvad artiklid nii võistluste, treeningute kui ka huvitavate persoonide kohta, räägitakse toitumisest ja taastumisest ning kõigest mis sporditegemise juurde käib. Ajakiri on mõeldud sportliku, tahtejõulise ning elus eesmärke seadva ja nende poole pürgiva inimese abiliseks. Kogu meie elu on näitlikult nagu üks pikk jooks koos tõusude ja langustega, võitluste ja võitudega, valude ja kaotustega, meeldivate kaaslastega ja sõbralike konkurentidega.

Jooksja ilmub nüüd ka tänapäeva trende ja lugejate soove arvestades ka digitaalselt ning värskelt loodud uus platvorm sai viimased uuendused 2020. aasta lõpuks, selleks ajaks sai värskendatud Jooksja veebileht, et tuua lugejateni operatiivsemaid ja veelgi laiemat spektrist uudiseid lisaks iga kahe kuu tagant ilmuvale ajakirjale. Samuti on nii paberajakiri kui elektrooniline väljaanne ja Jooksja koduleht heaks väljundiks neile reklaamiandjatele, kes soovivad oma üritusi, kaupu või teenuseid tänu aktiivsele ja teadlikule sihtgrupile Jooksja kaudu tutvustada ja reklaamida.

Soovime teile head lugemist ja sealt saadud näpunäidete ja emotsioonide igakülgset positiivset rakendamist!

Donatas Narmont
Jooksja väljaandja

Inspiratsiooninurk