TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

56. Viljandi linnajooksu võitis Kaur Kivistik

1 minutit lugemist

9. oktoobril toimunud 56. Viljandi linnajooksu võitis esimese kilomeetri lõpus pikal Huntaugumäe tõusul liidrikoha sisse võtnud Kaur Kivistik, kes läbi 13,7 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 45.50. Kivistikku jälititasid Andrus Lein Lääne-Virumaalt ja Hasso Paap Tartust, kuid vahe liidriga kasvas. Neli kilomeetrit enne finišit, Uueveski orust üles joostes, tegi tõusu viimastel meetritel lühikese spurdi Andrus Lein ning pääses konkurendil eest, saades teise koha ajaga 47.07. Kolmandana lõpetas Hasso Paap 47.51-ga. Naiste parimana jõudis üldjärjestuses 20. kohal finišisse Leila Luik ajaga 52.38. Talle järgnesid Liis-Grete Arro 56.08-ga ja Grete Tõnne 56.27-ga. Kokku lõpetas distantsi 250 jooksjat. Viljandi linnajooksu tulemused