JooksmineUudised

ERMi II Jüriöö jooks ootab spordisõpru osalema

1 minutit lugemist

910_1037_ERMi_jurioo_jooks_2018._aastal_Foto_Jaanus_TanilsooMTÜ AOK Arendus koos Eesti Rahva Muuseumiga ootavad pühapäeval, 21. aprillil kõiki spordisõpru Tartusse Raadile ERMi II Jüriöö jooksule, millega tähistatakse ERMi 110. sünnipäeva ja Jüriöö ülestõusu 676. aastapäeva. Soodsama hinnaga registreerimine lõppeb 16. aprillil ja eelregistreerimine lõppeb 18.aprillil.

ERMi II Jüriöö jooksu avab 21. aprillil kl 12 noortejooks (2 km). Seejärel kl 14.30 lähevad rajale põhivõistluse (10 km) ja kl 14.50 lühivõistluse (5 km) jooksjad. Lisaks on rajale oodatud ka kepikõndijad ja kiiret kõndi harrastavad spordisõbrad.

Jooksuvõistluse keskus paikneb ERMi A-parklas (Muuseumi tee 2, Tartu) ning võistlusrajad kulgevad muuseumi ümbruses, ajaloolises Raadi mõisa pargis ja piirkonna kergliiklusteedel.

Kõikide võistlusklasside kolme parimat autasustatakse kell 16 ning kõikidele osalejatele kingitakse mälestuseks erikujundusega osalejamedal.
Võistlusjuhendi leiab ja eelregistreerimine on avatud sportos.eu keskkonnas aadressil www.sportos.eu/ee/et/ermi-ii-jurioo-jooks. Üritus Facebookis ja ERMi kodulehel.

ERMi II Jüriöö jooksu peakorraldaja on MTÜ AOK Arendus koostöös Eesti Rahva Muuseumiga. Võistluse läbiviimist toetavad Tartu linn, Tartu vald, Tartumaa Spordiliit, Lukuprof, Embach, Structura, Enervit, Veski Mati, Ikodor.