Jooksmine

4.Tondiraba Sisemaratonist kujuneb maratoni kollektsionääride kokkutulek

1 minutit lugemist

Jooksjad_Tondiraba_Sisemaratonil

Tondiraba Jäähallis antakse pühapäeval, 21. jaanuaril kell 10 start 4.Tondiraba Sisemaratonile. Stamina Spordiklubi poolt korraldatav sisemaraton pakub maratoonaritele ainulaadse võimaluse joosta talvel maraton lühikeses ehk suvises jooksuriietuses. Klassikaline maraton 42,195 km joostakse Tondiraba Jäähalli siseovaalil, millel pikkust 252,67m ehk kokku läbitakse ring 167 korda!

Lisaks maratoni tulemusele on võimalik saada kirja ka 6 tunni jooksu tulemus ehk distantsipikkus. Selleks tuleb ringil joosta 6 tundi ja selle aja jooksul läbitud täisringide arv ehk distants ongi tulemuseks.

Osalejate nimekirjas on lisaks tuntud ja vähem tuntud Eesti harrastusmaratoonaritele osalejaid ka Soomest, Leedust, Lätist ja Venemaalt, mis teeb võistluse rahvusvaheliseks.
Tondiraba Jäähalli tuleb seekord kokku suur hulk maratonide kollektsionääre. Stardinimekirja kantud 64 osalejat on kokku jooksnud 4934 maratoni, mis teeb iga 4.Tondiraba Sisemaratonil osaleja keskmiseks 77 maratoni! Suure panuse sellesse annavad külalised Soomest, kelledest Miikka Bäckström on läbinud 914 maratoni ja Ritva Vallivaara-Pasto 833 maratoni. Stardis on ka Eesti rekordimees Rein Pärn 389 maratoniga ja ühtlasi on Rein 77 aastasena ka vanim osaleja.

Nagu eelmistel kordadel, nii ka sel korral saavad Tondiraba Sisemaratonile eelregistreerunud osalejad esitada kaks oma lemmiklaulu, mis loovad osalejatele jooksu ajal mõnusa meeleolu.

4.Tondiraba Sisemaratoni info:
Urmo Raiend, tel 501 9572
www.stamina.ee/rahvajooks