SpordivarustusTERVIS & TOITUMINE

Ülevaade: New Balance jooksutossud

4 minutit lugemist
product photo shoot Camera Angles include: 2.Lateral,3.Medial,4.Top,6.Right Sole

W1080BY7

FRESH FOAM 1080 W1080BY7/ naiste

Tippklassi põrutust maksimaalselt neutraliseeriv treeningjalats. Eriti hea rullavusega ja turvaline ka suurema kehakaaluga jooksjale. Suunab jalga biomehhaaniliselt õigesse sammu. OrthoLite sisetald võtab kuju vastavalt teie jala anatoomiale,on kerge ja lisab jalatsile pehmust. Uudne 3 kihiline pealismaterjal on hästi õhku läbilaskev ja toestab jalga kindlalt. Varvastel on piisavalt ruumi ja pealse keskosa on hästi toestatud. Drop (päka ja kanna kõrguste vahe) on sel mudelil 8 mm,mis vähendab koormust põlvedele. Üle 12 mm drop`ga jalatsid võivad soodustada põlvevigastuste teket, kuna selliste jalatsitega joostakse rohkem üle kanna.

 

M1080BY7Fresh FOAM 1080 M1080BY7/ meeste

Tippklassi põrutust maksimaalselt neutraliseeriv treeningjalats. Eriti hea rullavusega ja turvaline ka suurema kehakaaluga jooksjale. Suunab jalga biomehhaaniliselt õigesse sammu. OrthoLite sisetald võtab kuju vastavalt teie jala anatoomiale,on kerge ja lisab jalatsile pehmust. Uudne 3 kihiline pealismaterjal on hästi õhku läbilaskev ja toestab jalga kindlalt. Varvastel on piisavalt ruumi ja pealse keskosa on hästi toestatud. Drop (päka ja kanna kõrguste vahe) on sel mudelil 8 mm,mis vähendab koormust põlvedele. Üle 12 mm drop`ga jalatsid võivad soodustada põlvevigastuste teket, kuna selliste jalatsitega joostake rohkem üle kanna.

 

product photo shoot Camera Angles include: 2.Lateral,3.Medial,4.Top,6.Right Sole

 

FRESH FOAM MVONGO BO/meeste

See on ainulaadne jalats tänapäeva jooksukingade seltskonnas. Mõeldud ülepronatsiooniga jooksjatele,kuigi sel puudub jäigast materjalist pronatsioonitugi. Kogu vahetald on Data disain meetodil Fresh Foam tehnoloogial põhinev kompaktsus. Suunab eriti efektiivselt jalga biomehhaaniliselt õigesse sammu ilma häiriva jäigast materjalist sisekülje toestuseta. Mitmekordne jooksuajakirjade testivõitja. Väga hea rullavuse ja vetruvusega,sobib ka suurema kehakaaluga jooksjale. Drop (päka ja kanna kõrguste vahe) on sel jalatsil ainult 4 mm, kui konkurentidel on tugevalt toestatud jalatsid üle 10 mm. See vähendab jooksmist üle kanna, seega turvalisem põlvedele.

 

 

 

 

product photo shoot Camera Angles include: 2.Lateral,3.Medial,4.Top,6.Right SoleFRESH FOAM WZANTE WG3/naised

Zante V3 on eelkäijast veelgi kiirem ja vetruvam. Väga hea jooksutunnetusega eliitklassi jooksujalats. Runners World ajakirja selle kevade testivõitja. Zante on teistest Fresh Foam mudelitest kiirem ja erksam. Zante on vähem stabiilsem kui 1080 ja Vongo, eeldab natuke tugevamat hüppeliigest, seega algajale võib jääda natuke “ujuvaks“, tõsisemale harjutajale tõeline maiuspala. Drop (päka ja kanna kõrguste vahe) ainult 6mm,mis vähendab jooksmist üle kanna, seega turvaline põlvedele.

 

 

 

 

 

product photo shoot Camera Angles include: 2.Lateral,3.Medial,4.Top,6.Right SoleFRESH FOAM MZANTE BK3/meeste

Zante V3 on eelkäijast veelgi kiirem ja vetruvam. Väga hea jooksutunnetusega eliitklassi jooksujalats.Runners World ajakirja selle kevade testivõitja. Zante on teistest Fresh
Foam mudelitest kiirem ja erksam. Zante on vähem stabiilsem kui 1080 ja Vongo, eeldab natuke tugevamat hüppeliigest, seega algajale võib jääda natuke “ujuvaks“, tõsisemale
harjutajale tõeline maiuspala. Drop (päka ja kanna kõrguste vahe) ainult 6mm, mis vähendab jooksmist üle kanna, seega turvaline põlvedele.

 

 

 

 

product photo shoot Camera Angles include: 2.Lateral,3.Medial,4.Top,6.Right SoleVAZEE M2090BB/mehed

Mudel 2090 on Vazee sarja uus eliitklassi treeningjalats. Data disain vahetald ja ka pealne,annavad tunde,et jalg ja jalats moodustavad terviku. Vazee on kerge ja kiire, väga hea maastiku tunnetusega ja super rullavusega. Põrutust neutraliseeriv RevLite tehnoloogia on piisav ka vähe raskemale jooksjale. Oma Vazee kolleegidest on 2090 mõeldud rohkem pikemate kilomeetrite läbimiseks, vastupidavus põhja ladumiseks, saades naudingut heast jooksu tunnetusest. Drop on 6 mm, seega turvaline põlvedele! Kiirustreeningud – hea maastiku tunnetus!

 

 

 

 

nullVAZEE W2090GG/naised

Mudel 2090 on Vazee sarja uus eliitklassi treeningjalats. Data disain vahetald ja ka pealne, annavad tunde, et jalg ja jalats moodustavad terviku. Vazee on kerge ja kiire, väga hea maastiku tunnetusega ja super rullavusega. Põrutust neutraliseeriv RevLite tehnoloogia on piisav ka vähe raskemale jooksjale. Oma Vazee kolleegidest on 2090 mõeldud rohkem pikemate kilomeetrite läbimiseks, vastupidavus põhja ladumiseks, saades naudingut heast jooksu tunnetusest. Drop on 6 mm, seega turvaline põlvedele! Kiirustreeningud – hea maastiku tunnetus!

 

 

 

 

W1500GB3 (1)VAZEE PACE MPACEYB2/mehed

Uue põlvkonna eriti kiire, hea maastikutunnetusega ja super rullavusega eliitklassi jooksujalats. Sobilik nii kiiremateks treeninguteks kui ka võistlusteks 5K kuni maratonini välja. RevLite ülikerge vahetalla materjal oma ergonoomiliselt kaarja liistuga tagavad biomehhaaniliselt õige sammu, kontrollib teie jalga piisavalt turvaliselt. 6mm drop vähendab jooksmist üle kanna. Vazee Pace lisab teie jooksule lennukust sõna otses mõttes.

 

 

product photo shoot Camera Angles include: 6.Right Sole,2.Lateral,3.Medial,4.Top

VAZEE PACE WPACEYB2

Uue põlvkonna eriti kiire, hea maastikutunnetusega ja super rullavusega eliitklassi jooksujalats. Sobilik nii kiiremateks treeninguteks kui ka võistlusteks 5K kuni maratonini välja. RevLite ülikerge vahetalla materjal oma ergonoomiliselt kaarja liistuga tagavad biomehhaaniliselt õige sammu, kontrollib teie jalga piisavalt turvaliselt. 6mm drop vähendab jooksmist üle kanna. Vazee Pace lisab teie jooksule lennukust sõna otses mõttes.

 

 

 

 

 

W1400PW4

 

W1400PW4

Kiirustreeningud ja võistlusjalats. See võistlusjalats on mõeldud neile, kel iga sekund oluline. Kes on proovinud, on kiitnud. RevLite vahetald on kerge ja eriti hea rullavusega. Selle mudeli kohta võib küll öelda, et aitab parandada teie eelnevaid tulemusi.

 

M1500YO3 (1)M1500YO3

Kiirustreeningud ja võistlusjalats. Samuti mitmekordne testivõitja erinevate spordiajakirjade valikul. Kiire ja turvaline. RevLite ülikerge vahetala materjal oma ergonoomiliselt kaarja liistuga suunab jalga biomehhaaniliselt õigesse sammu. Eriti hea rullavuse ja maastiku tunnetusega. Mitmed jooksjad on kommenteerinud, et selles jalatsis ei väsi jalg nii kiiresti ja 1500 mudel teeb sammu kergeks ning lennukaks, Drop 6mm vähendab koormust põlvedele. Tbeam tugi jalatsi vahetalla keskosas lisab stabiilsust ja suunab jala loomulikku liikumist.

 

 

 

 

W1500GB3 (1)M1500YO3

Kiirustreeningud ja võistlusjalats. Samuti mitmekordne testivõitja erinevate spordiajakirjade valikul. Kiire ja turvaline. RevLite ülikerge vahetala materjal oma ergonoomiliselt kaarja liistuga suunab jalga biomehhaaniliselt õigesse sammu.Eriti hea rullavuse ja maastiku tunnetusega. Mitmed jooksjad on kommenteerinud, et selles jalatsis ei väsi jalg nii kiiresti ja 1500 mudel teeb sammu kergeks ning lennukaks, Drop 6mm vähendab koormust põlvedele.TBeam tugi jalatsi vahetalla keskosas lisab stabiilsust ja suunab jala loomulikku liikumist.