fbpx
Triatlon

3. mail toimub IV Kiili duatlon

1 minutit lugemist

Pühapäeval, 3. mail toimub Harjumaal IV Kiili duatlon.  Tegemist on  selle aasta Eesti Triatloni Liidu duatloni karikasarja avaetapiga.

Dutalon on kõigile jõukohane spordiala, mis koosneb kolmest järjestiku läbitavast osaalast jooksmine, rattasõit, jooksmine. Duatlon on eriti populaarne just triatlonisõprade hulgas, aga pakub mõnusat vaheldust nii jooksu kui ka rattaspordisõpradele.

Kiili duatlonil on kolm erineva pikkusega distantsi, laste-, rahva- kui ka tugevamate osalejate proovilepanekuks mõeldud põhidistants.

Kiili duatloni võistluskeskus seatakse üles Kiili Spordikeskuse ees. Võistluse stardid, finiš ja ka põnev vahetusala on pealtvaatajatele väga hästi jälgitav. Jooksuetapid toimuvad lastedistantsile 500m ringil Kiili spordikeskuse ümbruses ja suurematele 2,5 km ringil. Rattasõit kulgeb Kiili-Lähtse-Paekna-Nabala-Lähtse-Kiili suunalisel sõiduteel.

Kõik spordisõbrad on kutsutud end rajal proovile panema või võistlejatele kaasa elama.

Kiili duatloni eelregistreerimine on avatud kuni 29. aprillini võistluse kodulehel www.21cc.ee/kiili ja samuti on võimalik registreeruda võistluspäeval kohapeal.

Võistlus algab 3. mail kell 11, põhidistantsi start antakse kell 12:30 ja kõige nooremate start kell 15:00.

Kiili duatloni korraldab 21CC Triatloniklubi. Korraldajad teevad omalt poolt kõik, et üritus kulgeks ladusalt.